Sei sulla pagina 1di 33

DISTRIBUTORS activ reprezentant oras Adresa Livrare

ALMA TIM da DAN BUCURESTI STR. MIRON COSTIN, NR.15A

LOC.BOCSIG,NR.132,PUNCT DE
ALD MISTIC DISTRIB nu DAN INEU LUCRU:STR.GARII,NR.8,ARAD

AL & DEL SALES SRL da RAZVAN BRASOV Apicultorilor 11,Brasov, punct de reper Poart

BDR RAULDEN SRL da RAZVAN targu mures CAPUSU DE CAMPIE 164

BEV DYASTAR da DAN MEDGIDIA SOS. CONSTANTEI, NR.8D, MEDGIDIA


PLOIESTI/PARC INDUSTRIAL
KAUFLAND,SOS.PLOIESTI-
B & B SRL DA RAZVAN TARGOVISTE TIRGOVISTE,DN72,KM.76

COM. BANESTI, SAT URLETA, STR. PRINCIPALA, nr.


CORD -CAMPINA da RAZVAN CAMPINA 428

CORD -PLOIESTI da RAZVAN PLOIESTI STR.DRUM LOCAL DN1-BLEJOI, PRAHOVA

CORD -SINAIA da RAZVAN SINAIA STR. AVRAM IANCU, NR.4

COSTACOS NU RAZVAN BRASOV STR. BAZALTULUI, NR.9-11, BRASOV

CROCE da RAZVAN ALEXANDRIA Comuna Tiganesti-Alexandria

DAROMAV DA MIHAELA IASI

DISTRIB EXPERT da RAZVAN BUZAU STR.SPATARULUI,NR.55,BUZAU

DOVA & PORUT DA RAZVAN ALEXANDRIA VIILOR 3-5

ELNINA da RAZVAN CRAIOVA DEPOZIT CALEA BUCURESTI NR129A

FLOR-UNION DA RAZVAN GIURGIU Giurgiu Str.Unirii 10,pe Centura

GAMA CRIS da DAN GALATI Str. Unirii. Nr. 178 B

GENE IMPEX da MIHAELA FOCSANI Comuna Golesti-Focsani


GHEORGHENI,CARTIERUL
GOLDEN SRL DA RAZVAN GHEORGHIENI BUCIN,BL.19,PARTER,HARGHITA

GRADIELLAS DA RAZVAN BISTRITA Bistrita,calea Moldovei 17,complex Cibe

GROSBI DA RAZVAN CRAIOVA CARCEA STR PROGRESULUI NR 24

GROSBI DA RAZVAN OLT NICOLAE BALCESCU NR 29

GROSBI DA RAZVAN GORJ CAL BUCURESTI 250B

IDEAL TEXTIL - Bucuresti da DAN BUCURESTI VOLUNTARI, ILFOV


KATIA da RAZVAN RAMNICU VALCEA DEPOZIT PARC INDUSTRIAL BARAJ SUD

LICURICI BACAU da MIHAELA BACAU STR. ROMANULUI, nr.5 - Bacau

LICURICI ONESTI da MIHAELA ONESTI STR.SLANICULUI,ONESTI,BACAU

LIDAS - Tulcea DA DAN TULCEA Mineri,Comuna Somova, Jud Tulcea-ISACCEI -73


CALEA SEVERINULUI,NR.34C,CRAIOVA,DOLJ(IN
MASTERFOOD SRL DA DAN CRAIOVA INCINTA FABRICII DE SUC )

MGN IMPEX Tulcea da DAN TULCEA str.Isaccei,nr171 loc. Tulcea, PROGRAM 7-16

STR. CALEA TIMISORII, NR. 4 - RESITA -DAN -


MIRUNA INT SRL NU DAN RESITA 0744532790

MUNA da RAZVAN CRAIOVA DEPOZIT CALEA SEVERINULUI 54 CRAI

MW DISTRIB.SRL DA DAN MANGALIA Str.M.I. Dobrogeanu nr.83;MANGALIA,CTA

PITA SRL DA MIHAELA BOTOSANI str.Progresului nr.7 Botosani

PERSAM & COMP DA DAN ORAVITA STR.COMPLEX COOP,NR.,CARAS -SEVERIN

SAVCOM DA MIHAELA SUCEAVA STR.HUMORULUI,NR.67,SUCEAVA

LIVA STEF da DAN CRAIOVA str.rozelor,NR.76,incinta COMAT PRAJITURI.

OVIDIU COMPLEX
COMERCIAL da RAZVAN TURDA STR.CINEPISTI,NR.9,TURDA ,CLUJ

STR.14OCT,NR.81,COD POSTAL 210187/punct de


lucru TERMOCENTRALEI,NR.15 VIS-A VIS DE
POMADIL SRL NU RAZVAN TARGU JIU MALL.

SALAJEANCA SA DA RAZVAN B dul Mihai Viteazu nr 62

DROBETA TURNU
TDM-Mehedinti da RAZVAN SEVERIN Calea Timisoarei, Nr 220N-Drobeta Turnu Severin

TOTALITARIS COM DIVERS NU RAZVAN DEVA CALEA ZARANDULUI,NR.63,DN7/DEVA

B-DUL METALURGIEI, NR. 23, ET. MANS, AP. BTR


TRANSAN NU DAN BUCURESTI VII

TRISTAR DA RAZVAN SATU MARE STR. GARA NOUA, nr 1, Negresti Oas

98 XKX da DAN SLATINA STR. DOROBANTI, NR.4, SLATINA, OLT

ZAD TIARA -ARAD da DAN ARAD CALEA ZIMANDULUI , NR.1


ZAD TIARA-Bihor NU DAN ORADEA Str. Tudor Vladimirescu, Nr84-Oradea

ZAD TIARA-Ineu da DAN INEU Calea Aradului, Nr.5

ZORBA COMPANY -PITESTI da RAZVAN PITESTI DRUM DN 65B-GEAMANA,PITESTI

DISTRIBUITORI
INACTIVI

ARGENA - Arad nu Str. Feleacului nr. 1; Corp 23; Ap. 12/2, 12/3;

BULGARIA nu

CORAL - Buzau nu str. Depozitelor Nr.7-Buzau

CROLUX-Zalau nu STR. FABRICII, Nr. 8, Loc. ZALAU, Jud. SALAJ,

GROSBI IMPEX SRL-DOLJ nu DOLJ,CARCEA,STR.PROGRESULUI,NR.24

HORATIU DISTR. Hunedoara nu

MERGEANI-Giurgiu nu Sos Bucuresti, Nr 219

MONTERO - Tulcea nu Str. Isaccei NR. 117; Tulcea

PERPETUUS - Barlad nu Str Palerma Nr 4

PERPETUUS - Vaslui nu

ROM FULDA-Bistrita nu Str. Libertatii, Nr.50

ROMARI & S.A.S-Bucuresti nu CALEA GIULESTI,NR.239,SECOTR6,BUCURESTI

SAFF - Ag nu Str Depozitelor Nr.17-Pitesti

SAFF - Dolj nu Carcea-Craiova

SAFF - Gj/Mh nu Str. Unirii Nr.116-Tg. Jiu

SAFF - Olt nu Str Silozului Nr.3-Slatina

Str. Tudor Vladimirescu, Nr43a-Comuna Carcea, Jud


VIOLEMA-Craiova nu Dolj

BOEMA-Alba x Str. Ghe. Sincai, Nr. 6-8

BOEMA-Sibiu x Str. Calea Turnisorului Nr.59


HANOVER-Timis x Sat Chisoda-Timisoara, Str Nicoresti

OLT IMEX/ECO CLEAN x Str. Cimitirului, Cumpana-Jud. Constanta

ZAHA-Constanta x Str Industriala

DECIS COM - Bistrita x STR.CALEA MOLDOVEI,NR.15D,BISTRITA

GABRIEL BOROS - agent


neamt

BADCOM - VALCEA da str.RAURENI,NR.292,VALCEA

CLEOPATRA CENTER DA STR.TECUCIULUI,NR.9,BARLAD,VASLUI

STR.PLUTONIER
CRIOTIS - Falticeni da GHINITA,NR.14,FALTICENI,SUCEAVA

STR.INTERIOARA ,NR.2(STR.NICOLAE FILIMON)


CUB -CONSTANTA da constanta

DANCLE - Calarasi da Varianta Nord, Nr.5

I&C-Piatra Neamt da Str. Pastravului, Nr16B-DEPOZIT

NORTEL - Iasi da STR.ANTON PANN,NR.38,IASI-CEC

PROSOFT - Brasov da STR.CALEA ZIZINULUI,NR.121,BRASOV

RIZZO - Giurgiu da

SPRIT TOP DISTRIBUTION -


Bucuresti da Bucuresti

T&O Prodcom - Petrosani da Str Livezeni, Nr 3/5 -Petrosani

T&O Prodcom - Hunedoara da Str Stufit, Nr 2-Hunedoara; ovidiu crisan 0744377650

TARELL DA STR.LT AUREL BOTEA,NR.1

TDG CRIMPEX - Zalau da STR.STADION-B1 S-1.ET.P.AP.14,ZALAU/SALAJ

ZAD TIARA-CLUJ da Sat Sanicoara-Cluj(iesirea spre Dej), Str. Clujului


Contact adrese mail ADRESA PTR BO/CEC

GEST.TUICU LIVIU :0752.224.019 liviutuicu@almatim.ro george@almatim.ro - patron

ALIN ZAPOTA-0757975398 aldmisticdistribution@yahoo.ro

0746/928265 arsene sebastian arsene_sebastian@ymail.com 0746/135200

BLOJ MARIN 0765499501 bdr_raulden@yahoo.com 0767/662106 pop ilona


VAROL 0723.373.405- Patron; receptie
0727.738.694 office@bevdyastar.ro 0726368328 BECHIS MARINELA

Eugen 0720.727.803 - comenzi/PUIU MIHALCIOIU- CEC 0720,260,977 -GEORGE


0720727820-dir vanzari LIVRARE LA TARGOVISTE POPA

lili anghelescu 0720.727.827,


722,650,655 razvanalexandru@cordimpex.rolilianghelescu@cordimpex.ro

RAZVAN -0722.610.819 razvanalexandru@cordimpex.ro

733,103,589

office.costacos@adslexpress.ro,
BUDESCU STEFAN-0253,237,420 office@costacos.ro

Marian-Dir Vanz 0765.144.664 croce_srl@yahoo.com

STR.SCOALA,NR.16,TAMAZ FRIGOCARNE -IASI daromav65@yahoo.ro Romanica Patron 0746.054.

ionut.tache@dexp.ro CEC -CATALINA -0731772182 catalina@dexp.ro

ELENA 0744531431

gestionar ambalaje VIRGIL 0754,021,720 Dna.Mari 0754.021.733


oliver.botez@gamacris.ro;
Oliver-Dir vanz 0745.390.210 distributie@gamacris.ro; CEC-0748,883,929

Dir. Vanz. Toma Gigi 0756201116 geneimpex@yahoo.com


ARPAD-0749,017,229 CEC
STR.GARII,NR.13,COM.DITRAU,HARGHITA -0749,018,856

MOLDOVAN MARIA 0745865869

0727,224,510gestionar daniel tecu

0727,224,519 gestionar

0731,370,786gestionar

PATRON-0729.078.625 ideal_textil_trading@yahoo.com VILI - 0768517.493


LUCIAN 0760662388

RAZVAN IOV-0751,295,383
DANIEL NICOLAE
0742.222.745 DIR VANZ.ADRIAN PRENTU 0749010606
,adrian.prentzu@licurici.com.ro
Dan Gafita : 0726750762 daniel.nicolae@licurici.com.ro 0743,55,76,67-emilia onesti
Iosif Liviu : 0726750761
cercel emilia 0748114868; bo
0240,552,112 comenzi
Dan Gafita : mag14@lidas.ro; secretariat@lidas.ro 0748114861
0726750762
Iosif Liviu : 0726750761
TEO:0752241414 Dan Gafita :
0726750762
MALINICI MIHAI-0721283385 ofiice@mgn.ro

SI STR.SESU ROSU,NR.9-CARANSEBES-
0740351973 mirunaresita@yahoo.com; izabela 0740115894

NASER 0722363913

CEC-0729,400,934

Adrian Bidasca Patron 0744799616/ adrian.bidasca@pita.ro


Catalin Strugariu 0753111178 Contabilitate
adresa de 0231534022
livrare:ORAVITA,str.brosten
PERSU IOANA-DANIELA -0720.222.772 persam.comp@gmail.com i

comenzi.savcom@gmail.com catalina 0729505434;

0744353545 madalin stefmar_mifadi@yahoo.com

GINA BOICU 0728.854.855 0264,311,501

BUDESCU STEFAN-0253,237,420 budescu maria-0744,578,504-cec budescu_maria@yahoo.com

PATRON Ardeleanu Ioan 0722516579; dir vanz


Mirisan Adrian 0751225786 0751503143 gorgan florica

D.V. Marius Troaca -0728.881.722 mari_tro@yahoo.com CEC -0733.945.337

(STR.ARDEALULUI,NR.1-
CALUGAR VASILE/0722,281,076/0254,230,455 totalitaris_deva@yahoo.com BIROURI)

DEPO. INTRAREA BINELUI, NR.1, DEP. FORTUNA EMILIA -0729.164.061 puiu.andrei@rdsmail.ro

0747,656,045-gestionar tristar.negresti@gmail.com 0754,528,075-cec

CRISTI VISAN-0769.221.791(depozit-0765292108) xkxlogistic@gmail.com/NELU BADEA -0769.643.354-


CEC alina 0769,262,409 patron

ADRIAN TORZ -0754.099.938


Marcel Baican 0744845206
marcel.baican@zadtiara.ro marcel.baican@zadtiara.ro

0746374966-CRISTI cristian.onita@zadtiara.ro
stefan gicaru 0751261872 -
patron; mihai 0751300730 - dir
DEPOZIT -DNA ELENA-0751300716 mihai.tudoran@zorbacompany.ro
vanzari

Gabor-patron 0740.301.160 Str. Feleacului, nr.1, ARAD

Dna Lupa-patron 0744.302.997

D-ul Albu-patron-0744.398.799 0260.615.817/0260.612.476

0351.405.416/0351.405.415

laurentiudistribution@yahoo.com

Dna Paula-Adminstr. 0723.509.701

George-Dir vanz 0753.082.2085

sorinneagu2002@gmail.com; 0786104274 sorin neagu - dir


sorinneagu2002@gmail.com kompletset@gmail.com vanzari

0785.257.471; 0785.257.470

Cristian-Gestionar:0747.700.598 office: 0742.011.618

021.778.03.98/021.67.05 romarisas@gmail.com

D.V. Alin Guta-:0741.219.472

D.V. Marian Patrascu 0745.108.961

D.V. Bebe Draica 0745.107.424

D.V. Virgil Nicu0744.789.320

D.V. Laurentiu Titoiu: 0745.107.425 0251,472,057

0745 112 283 - IOAN ORDEAN bara daniel-0745108948-sibiu

0755 058 962 - CORNEL


Gestionar: 0742.106.955

D.V.- Cornel: 0742.245.449

Diana Sandu: 0730.591.453

DNA KHIS -0744493.055 decis@clicknet.ro

0731918866; 0745807268 profisale2@gmail.com

0250.73.75.73/0746243887 badcomfacturare@yahoo.com BADEA ILIE -0746243888

BALOSIU CRISTI-0740737626 0235,418,851 cleopatracenter@yahoo.com

Gestionar 0742179567

CARAGHEORGHE PASCU(TASI)-0730050045
gestionar valentin.chiru@cub-international.ro
cristina.state@cub-interational.ro

Sorin-Dir Vanz 0727.333.458 sorin.ionut.toma@gmail.com

0728.324.353-gestionar icdistribution@gmail.com 0723.027.900-Patron

STR.SCOALA,NR.16,TAMAZ FRIGOCARNE -IASI nortel_srl@yahoo.com 0745.754.707/0742.056.177/

LAURA CHIRU -0755117809 achizitii@prosoftgrup.ro asistent.manager@prosoftgrup.ro

Edi 0784284208; cristi nistor 0767841346 rizzodistribution@yahoo.com

0723508232 Viorel spritimpex_ro@yahoo.com

Cornel-Gestionar: 0744.692.108 toprodcom1@clicknet.ro crisan ovidiu 0744377650 - patron

Bvd. Libertatii, 14,bl.24, parter-


Danut Prejban: 0748.198.905 toprodcom1@clicknet.ro Hunedoara-0254.715.205-Dorina

DEPO:BDUL PRECIZIEI,BUCURESTI-TIBI-
0740258772- dir. Vanzari office@tarell.ro

VERA 0745.088072 tdgcrimpex@yahoo.com; gheorghecrisanzalau@yahoo.com

D.V. Tobias Tiberiu 0745.346.970 sorin.milonean@zadtiara.ro


program
GESTIONAR lucru

TUICU LIVIU-
emil_sima2002@yahoo.com - dir vanzari
0752,224,019
PROGRAM
DEP.8,00-
16,30

0787/537530 iclanzean viorel

vanzari@bevdyastar.ro MIHAI 0727738642

targoviste@cordimpex.ro

0737.367.646/073
7.367.645

0755,085,680
COMAN
Muscalu Adrian 0725726199 DV
-0784.235.467
adrian.muscalu@dexp.ro

Marinel
0754.021.741
Sambata 8-13 Program Luni-
Vineri 8-18

alicehristache@gmail.com

PROGRAM L-
goldensrl@yahoo.com, ADOLF 0748.052.351 V 7-15,00

MARIAN -0762672.955
Burlacu Gheorghe
0743.212.943

DAN NICOLAE-0749,010,606 emilia.luca@licurici.com.ro


Iciuc Elisabeta
0751276207

Iosif Liviu :
CEC-0721,283,389-SILVIA 0726750761

dan chelu - dir vanzari 0744532790 danchelu@miruna-international.ro

Lacramioara 729,400,933

contabilitate@pita.ro/angela.leonties@pita.ro

cristi-0786,106,621

CATALINA
0730118950

07 - 15

tdm_vanzari@yahoo.com

puiu andrei – patron


0731999677

xkxlogistic@gmail.com
075150314
3 gorgan
florica+J39:
K41

D.V. Tibi Kiss0723.609.870


DR.VANZARI VALENTIN-
0730.050.013

0232.240.448.

chiru.laura@prosoftgrup.ro
NUME CLIENT ELNINA IMPEX REPREZENTANT TIKI
CUI 9175499
ORAS CRAIOVA
ADRESA SEDIU NICOLAE TITULESCU NR100 BL12 SC 1 AP 2
ADRESA DEPOZIT CALEA BUCURESTI NR129A
DEPOZIT IN ZONA CU RESTRICTIE? Daca da, ce valoare are taxa?

PERSOANE CONTACT NUME TELEFON MAIL


PATRON ELENA 744531431
DIRECTOR VANZARI
GESTIONAR

CONTABILITATE
Persoana care elibereaza BO

PROGRAM DESCARCARE DEPOZIT


NUME CLIENT KATIA REPREZENTANT TIKI
CUI 24482896
ORAS VALCEA
ADRESA SEDIU STR TOPOLOG NR48
ADRESA DEPOZIT PARC INDUSTRIAL BARAJ SUD STR IANCU POP
DEPOZIT IN ZONA CU RESTRICTIE? Daca da, ce valoare are taxa?

PERSOANE CONTACT NUME TELEFON MAIL


PATRON LUCIAN 760662388
DIRECTOR VANZARI
GESTIONAR

CONTABILITATE
Persoana care elibereaza BO

PROGRAM DESCARCARE DEPOZIT


NUME CLIENT MUNA INCO REPREZENTANT TIKI
CUI 4710094
ORAS CRAIOVA
ADRESA SEDIU CALEA BUCURESTI
ADRESA DEPOZIT CALEA SEVERINULUI 54 CRAIOVA
DEPOZIT IN ZONA CU RESTRICTIE? Daca da, ce valoare are taxa?

PERSOAN NUME TELEFON MAIL


PATRON NASER 722363913
DIRECTOR VANZARI
GESTIONAR

CONTABILITATE
Persoana care elibereaza BO

PROGRAM DESCARCARE DEPOZIT


NUME CLIENT GROSBI IMPEX REPREZENTANT TIKI
CUI 6258980
ORAS CRAIOVA
ADRESA SEDIU COMUNA CARCEA STR PROGRESULUI 24
ADRESA DEPOZIT COM CARCEA STR PROGRESULUI NR 24
DEPOZIT IN ZONA CU RESTRICTIE? Daca da, ce valoare are taxa?

PERSOANE CONTACT NUME TELEFON MAIL


PATRON
DIRECTOR VANZARI DANIEL TECU 0727 224510
GESTIONAR 0727,224,510

CONTABILITATE
Persoana care elibereaza BO

PROGRAM DESCARCARE DEPOZIT 16


NUME CLIENT GROSBI IMPEX REPREZENTANT TIKI
CUI 6258980
ORAS TARGU JIU
ADRESA SEDIU COMUNA CARCEA STR PROGRESULUI 24
ADRESA DEPOZIT CAL BUCURESTI 250B
DEPOZIT IN ZONA CU RESTRICTIE? Daca da, ce valoare are taxa?

PERSOANE CONNUME TELEFON MAIL


PATRON
DIRECTOR VANZARI
GESTIONAR 0731,370,786

CONTABILITATE
Persoana care elibereaza BO

PROGRAM DESCARCARE DEPOZ 16


NUME CLIENT GROSREPREZENTANT TIKI
CUI 6258980
ORAS SLATINA
ADRESA SEDIU COMUNA CARCEA STR PROGRESULUI 24
ADRESA DEPOZIT NICOLAE BALCESCU NR 29
DEPOZIT IN ZONA CU RESTRICTIE? Daca da, ce valoare are taxa?

PERSOAN NUME TELEFON MAIL


PATRON
DIRECTOR VANZARI
GESTIONAR MIA 0727,224,519

CONTABILITATE
Persoana care elibereaza BO

PROGRAM DESCARC 16
NUME CLIENT DOVA&PORUT REPREZENTANT TIKI
CUI 1384112
ORAS ALEXANDRIA
ADRESA SEDIU VIILOR NR3-5
ADRESA DEPOZIT VIILOR 3-5
DEPOZIT IN ZONA CU RESTRICTIE? Daca da, ce valoare are taxa?

PERSOANE CONTNUME TELEFON MAIL


PATRON
DIRECTOR VANZARI
GESTIONAR

CONTABILITATE
Persoana care elibereaza BO

PROGRAM DESCARCARE DEPOZIT


NUME CLIENT Sc Salajeanca sa REPREZENTANT TIKI. Vaida
CUI RO 677122 J\31\19\1991
ORAS Zalau
ADRESA SEDIU B dul Mihai Viteazu nr 62
ADRESA DEPOZIT B dul Mihai Viteazu nr 62

PERSOANE CONTACT Ardeleanu Ioan TELEFON MAIL


PATRON Ardeleanu Ioan 0722516579
DIRECTOR VANZARI Ardeleanu Ioan 0722516579
GESTIONAR Mirisan Adrian 0751225786
CONTABILITATE Gorgan Florica 0751503143
Persoana care elibereaza BO Gorgan Florica 0751503143

PROGRAM DESCARCARE DEPOZIT luni- vineri 07-15


REPREZENTANT TIKI. Vaida Alin
NUME CLIENT SC AL & DEL SALES SRL
CUI 29205608
ORAS Brasov
ADRESA SEDIU STR.LAMAITEI NR62 ,BL 91 SCARA C,AP 18
ADRESA DEPOZIT Apicultorilor 11,Brasov, punct de reper Poarta pietei stupini.

PERSOANE CONTACT NUME TELEFON


PATRON ARSENE SEBASTIAN 0746/928265
DIRECTOR VANZARI ARSENE SEBASTIAN
GESTIONAR ARSENE SEBASTIAN
CONTABILITATE 0746/135200
Persoana care elibereaza BO ARESENE SEBASTIAN

PROGRAM DESCARCARE DEPOZIT09:00-16:00 luni-vineri


09:00-12:00 sambata
REPREZENTANT TIKI
ALIN BANDEAN

MAIL
arsene_sebastian@ymail.com
NUME CLIENT BDR RAULDEN SRL
CUI 32552810
ORAS CAPUSU DE CAMPIE MURES
ADRESA SEDIU CAPUSU DE CAMPIE 164
ADRESA DEPOZIT CAPUSU DE CAMPIE 164

PERSOANE CONTACT NUME TELEFON


PATRON BLOJ MARIN 0765/499501
DIRECTOR VANZARI BLOJ MARIN
GESTIONAR ICLANZEAN VIOREL 0787/537530
CONTABILITATE POP ILONA 0767/662106
Persoana care elibereaza BO BLOJ MARIN

PROGRAM DESCARCARE DEP08:00-17:00


REPREZENTANT TIKI
ALIN BANDEAN

MAIL
bdr_raulden@yahoo.com

bdr_raulden@yahoo.com
PROGRAM
DISTRIBUTORS GESTIONAR CONTACT LUCRU
ALMA TIM DISTRIB.-
BUCURESTI TUICU LIVIU 0752,224,019
PROGRAM
ALD MISTIC DISTRIB ALIN ZAPOTA 0757,975,398 DEP.8,00-16,30

BEV DYASTAR - Medgidia MIHAI 727738642

CORD - Dambovita PUIU MIHALCIOIU 0720,727,820

CORD -CAMPINA 722,650,655 722,650,655

0737.367.646/0737.367.64
CORD -PLOIESTI 5
CORD -SINAIA 733,103,589
COSTACOS - Brasov DORU CRUSITU-DIR. VANZ. 722,320,513
CROCE - Teleorman Marian-Dir Vanz 765,144,664

DAROMAV -IASI 0755,085,680

DISTRIB EXPERT -BUZAU COMAN 784,235,467 Program Luni-


Vineri 8-
FLOR-UNION MARINEL 754,021,741 18,Sambata 8-13

GAMA CRIS - Galati Oliver-Dir vanz 745,390,210

GENE - Vrancea Dir. Vanz. Toma Gigi 756201116


PROGRAM L-V 7-
GOLDEN SRL ADOLF 0748.052.351 15,00

IDEAL TEXTIL - Bucuresti MARIAN 0762,672.955

LICURICI BACAU BURLACU GHE 743,212,943

LICURICI ONESTI DIR VANZ.ADRIAN PRENTU 742,222,745

LIDAS - Tulcea ICIUC ELISABETA 751276207


MASTERFOOD SRL TEO 752241414

MGN IMPEX Tulcea IOSIF LIVIU 726750761


MIRUNA INT SRL 740351973

PITA SRL BOTOSANI Adrian Bidasca 744799616

PERSAM & COMP PERSU IOANA-DANIELA - 720,222,772


SAVCOM CATALINA 730118950
LIVA STEF - craiova madalin 744353545
OVIDIU COMPLEX
COMERCIAL GINA BOICU 728,854,855
POMADIL SRL BUDESCU STEFAN- 0253,237,420
TDM-Mehedinti D.V. Marius Troaca -0728.881.722 728,881,722
/
TOTALITARIS COM 0722,281,076/0254,230,45
DIVERS CALUGAR VASILE 5
TRANSAN
TRISTAR- SATU MARE 0747,656,045
XKX - Slatina 765292108

ZAD TIARA -ARAD ADRIAN TORZ - 754,099,938


ZAD TIARA-Bihor Marcel Baican 0744,845,206
ZAD TIARA-Ineu CRISTI 0746,374,966
ZORBA COMPANY
-PITESTI ELENA 751300716
DISTRIBUITORI INACTIVI

ARGENA - Arad Gabor-patron 0740.301.160

BULGARIA

CORAL - Buzau Dna Lupa-patron 0744.302.997

CROLUX-Zalau D-ul Albu-patron-0744.398.799

GROSBI IMPEX SRL-DOLJ 0351.405.416/0351.405.415


HORATIU DISTR.
Hunedoara

MERGEANI-Giurgiu Dna Paula-Adminstr. 0723.509.701

MONTERO - Tulcea George-Dir vanz 0753.082.2085

PERPETUUS - Barlad sorinneagu2002@gmail.com

PERPETUUS - Vaslui 0785.257.471; 0785.257.470

ROM FULDA-Bistrita Cristian-Gestionar:0747.700.598

ROMARI & S.A.S-Bucuresti 021.778.03.98/021.67.05

SAFF - Ag D.V. Alin Guta-:0741.219.472

SAFF - Dolj D.V. Marian Patrascu 0745.108.961

SAFF - Gj/Mh D.V. Bebe Draica 0745.107.424


SAFF - Olt D.V. Virgil Nicu0744.789.320

VIOLEMA-Craiova D.V. Laurentiu Titoiu: 0745.107.425

BOEMA-Alba 0745 112 283 - IOAN ORDEAN

BOEMA-Sibiu 0755 058 962 - CORNEL

HANOVER-Timis Gestionar: 0742.106.955

OLT IMEX/ECO CLEAN D.V.- Cornel: 0742.245.449

ZAHA-Constanta Diana Sandu: 0730.591.453

DECIS COM - Bistrita DNA KHIS -0744493.055


GABRIEL BOROS - agent
neamt 0731918866; 0745807268

BADCOM - VALCEA 0250.73.75.73/0746243887

CLEOPATRA CENTER BALOSIU CRISTI-0740737626

CRIOTIS - Falticeni Gestionar 0742179567


CARAGHEORGHE PASCU(TASI)-
CUB -CONSTANTA 0730050045 gestionar

DANCLE - Calarasi Sorin-Dir Vanz 0727.333.458

I&C-Piatra Neamt 0728.324.353-gestionar


STR.SCOALA,NR.16,TAMAZ
NORTEL - Iasi FRIGOCARNE -IASI

PROSOFT - Brasov LAURA CHIRU -0755117809


Edi 0784284208; cristi nistor
RIZZO - Giurgiu 0767841346
SPRIT TOP
DISTRIBUTION - Bucuresti 0723508232 Viorel

T&O Prodcom - Petrosani Cornel-Gestionar: 0744.692.108

T&O Prodcom - Hunedoara Danut Prejban: 0748.198.905


DEPO:BDUL
PRECIZIEI,BUCURESTI-TIBI-
TARELL 0740258772- dir. Vanzari

TDG CRIMPEX - Zalau VERA 0745.088072

ZAD TIARA-CLUJ D.V. Tobias Tiberiu 0745.346.970